Rekvalifikační kurz Autolakýrník od Interaction má zelenou na další tři roky!

V červenci tohoto roku proběhl v prostorách školicího střediska další z řady Rekvalifikačních kurzů pro Autolakýrníky. Kurz, který je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, byl úspěšně ukončen závěrečnou zkouškou dílčí kvalifikace Autolakýrník – přípravář a Autolakýrník  – finální povrchová úprava. Letošní rok provází nebývale velký zájem účastníků o tento kurz, což potvrzuje maximální naplnění jeho kapacity. Všem úspěšným absolventům přejeme úspěšný vstup do nově zvoleného oboru a těšíme se na další spolupráci.

 

S potěšením Vám můžeme oznámit, že na základě rozhodnutí Ministerstva školství, mládež e a tělovýchovy, ze dne 28.7., se naší společnosti prodlužuje platnost akreditace rekvalifikačního kurzu Autolakýrník – přípravář a Autolakýrník  – finální povrchová úprava, na další tři roky.

 

Díky udělení nové akreditace může naše společnost plynule navázat na dnes již více než desetiletou tradici pořádání těchto kurzů. Během této doby se podařilo vygenerovat na trh práce několik desítek „nových“ Autolakýrníků, kteří se dodnes tímto řemeslem úspěšně živí.