Tradiční kalendář Spies Hecker na rok 2018!

05122017 Společnost Spies Hecker, přední světový výrobce automobilových laků, jejíž výhradním distributorem v České republice je společnost Interaction, opět vydala tradiční kalendář. Již posedmé v řadě je v něm zastoupena i Česká republika.

Letos je to zásluhou firmy HK Auto Velvary, která se postarala o prvotřídní renovaci sanitního vozidla Cadillac z roku 1962 a zdobí tak stranu pro první, lednový měsíc. V kalendáři najdete dále Mercedes-AMG F1, krásný veteránský kousek Dodge Brothers Hot Rod z roku 1924, sportovní letadlo XtremeAir XA, nákladní vůz Volvo FH 500, silniční motorku Davidson Street Glide, Jaguar E-Type, BMW X1, VW – Beetle, bílý kousek ze Slovenska - závodní vůz Brutal S1 lakovaný v dílně Color Centrum Vráble s.r.o., překrásný kousek Fiat 1500 & Seat 1400, nebo Jaguar XK Roadster z roku 1958. Všechny tyto krásné fotografie jsou v jednom kalendáři a stěnu ve Vaší dílně nebo v kanceláři můžou zdobit v příštím roce i Vám! Neváhejte si o kalendář požádat Vašeho obchodního zástupce!


A pokud i vy máte nějaký ten skvost na lakovně a chcete se s ním dostat až do kalendáře pro rok 2019, neváhejte a zašlete své fotografie do 17. 2. 2018 na email interaction@interaction.cz.