PRVNÍ VYDÁNÍ MAGAZÍNU COLOR EXPERT 2020

18062020 Společnost Interaction právě vydává nové číslo magazínu COLOR EXPERT. Jde o letošní první vydání. V nejbližších dnech se můžete těšit na nové články, zajímavá témata a novinky z naší branže.

INTERACTION PŘINÁŠÍ PRVNÍ VYDÁNÍ MAGAZÍNU COLOR EXPERT 2020

Společnost Interaction právě vydává nové číslo magazínu COLOR EXPERT. Jde o letošní první vydání. V nejbližších dnech se můžete těšit na nové články, zajímavá témata a novinky z naší branže.

Lehce se poohlédneme za dalším ročníkem Rallye Dakar 2020, kde se opět blýskal lak Spies Hecker na novém speciálu Iveco Big Shock Racing týmu.

Další žhavou novinkou je navázání spolupráce společnosti Interaction při tvorbě ojedinělého projektu Mistrovská zkouška, jež dodá prestiž Mistrů řemesel. Zkoušky budou následně zajišťovat Hospodářská komora ČR a Agrární komora ČR. Mimo tento projekt se Interaction snaží maximálně podporavat školství. Důkazem toho je i další projekt v oboru Karosář. Samozřejmě nechybí i produktové novinky od našich největších dodavatelů. Více se naleznete uvnitř magazínu.

Zajímavým článkem je bez pochyby nahlednutí pod pokličku do týmu Mercedes AMG Petronas F1 a novinkám v oblasti designu a nových barev na Formuli F1, na které se podílal tým ve spolupráci s dodavatelem SPIES HECKER.

Mercedes-AMG Petronas F1 v nových barvách od SPIES HECKER

Mercedes-AMG Petronas Formula One tým je vládnoucím šampionem konstruktérů FIA Formula OneTM který na konci sezóny 2019 získal již šestý titul v řadě. Tyto závodní vozy jsou proslulé tím, že vypadají elegantně každou sezónu ve svých ikonických stříbrných barvách a Andrew Moody, vedoucí lakování a grafiky týmu Mercedes-AMG Petronas Formula One Team, se spoléhal na podporu a individuální nabídku na míru produktů od Spies Hecker.

Joachim Hinz, Brand Manager pro Spies Hecker v Evropě, na Středním východě a v Africe, říká, “ Fanoušci z celého světa doufají, že uvidí model pro rok 2020, který byl odhalen v únoru v Londýně, na trati v závodu ale v mezičase jsme se chtěli podělit se svými přáteli a „rodinou“ Spies Hecker zda-li na vozidle nechybí nějaký „barevný“ detail.

„Nová barva“

Na první pohled je hlavním rozdílem přidání vínové „burgundy“, konkrétně na předních a zadních křídlech, kryt motoru a zejména obruč vzduchového sání. Tato inovace přidání nové barvy je díky novému hlavnímu partnerovi týmu Mercedes-AMG Petronas Formula One, INEOS, protože barva s označením „burgundy“ je odstín jeho sportovní divize, která zahrnuje své týmy v Tour de France a týmy amerického poháru. Barva byla digitálně sladěna z jednoho z kol týmu INEOS, který byl dodán do lakovny v Brackley ve Velké Británii pomocí spektrofotometru ColorDialog Phoenix. Andrew vysvětluje, že vínová „burgury“ není tak přímočará, jak by mohla vypadat. K dispozici je také pětibarevný přechod z vínové do černé a v některých oblastech na závodním autě je více jak jeden komponent, takže musíme zajistit, aby byl dokonalý.

Černější černá

Model pro rok 2020 nejen, že má na sobě více černé, ale také černé nazvané jako EQ Black. Ta je hlubší, tmavší a intenzivnější, díky tomu Mercedes-AMG F1 W11 EQ Power + vypadá ještě hrozivěji.

Speciální hvězda

Věrní fanoušci si možná všimli, že hvězdy, které zdobí kryt motoru a podvozek, přicházejí v pěti různých velikostech a ve dvou různých stříbrých - kromě dvou speciálních červených hvězd na každé straně - které jsou na počest Niki Laudy, který bohužel zemřel v květnu 2019. Andrew říká: „Všechny hvězdy jsou lakované, nikoli polep, jak věří mnoho lidí.“ V lakovně se používá řada produktů Spies Hecker, včetně Priomat® Wash Primer 4075, poté Permasolid® HS Vario Primer Surfacer 5340, vysoce pevný základ, nebo Permasolid® HS Performance Surfacer 5320, rychleschnoucí 2K HS. Barevné gradienty týmu jsou nalakovány Permahyd Hi-TEC 480 Basecoat a povrchové úpravy dokončeny s Permasolid® HS Optimum Plus Clear 8650 nebo Permasolid HS Race Clear 8700.

Obnovený vztah

Joachim říká, “ S potěšením jsme prodloužili spolupráci s týmem Mercedes-AMG Petronas Formula One na začátku roku 2020. Spolupráce se světovými mistry - a těmi, kteří tvořili historii, nám všem poskytuje ve společnosti Spies Hecker obrovský pocit hrdosti. Stejně jako všichni fanoušci Formule 1 doufáme, že uvidíme nějaké závody, jakmile to bude bezpečné pro týmy a fanoušky.

 

To vše a ještě mnohem více se dočtete uvnitř prvního vydání magazímu. V nejbližších dnech obdržíte v tištěné podobě poštou, případně můžete zažádat u obchodního zástupce společnosti Interaction.