Meguiar's Marine & RV - řada pro lodě a karavany

02072015 Meguiar's, to nejsou jenom luxusní produkty pro péči o Váš vůz či motocykl. Neodmyslitelnou součástí tohoto širokého sortimentu jsou také produkty pro péči o lodě a karavany z řady Meguiar’s Marine & RV.

Řada pro lodě a karavany nabízí ucelenou nabídku výrobků speciálně určených pro ošetření a údržbu všech povrchů, které v tomto odvětví naleznete. Přípravky na čištění plachet, údržbu a renovaci gumových a vinylových povrchů nebo třeba leštěnky na kovy a chrom – to všechno, a ještě víc, naleznete v sortimentu Meguiar's Marine & RV. Zcela speciální skupinu pak tvoří povrchy z laminátu, včetně všech typů povrchových úprav, glazur a gel-coatů. I tady Meguiar’s vítězí se svými šampony, abrazivními i neabrazivními leštěnkami a vosky Marine & RV.

Pokud tedy vlastníte karavan, se kterým vyrážíte v každé volné chvíli za sluncem, nebo máte-li v monackém přístavu zakotvenou luxusní jachtu, či na Orlické přehradě přivázaný škuner a dvě pádla, pak i Vám se otevírá svět nekonečné čistoty a lesku, který se dá nazvat jen jedním slovem - Meguiar's!

Pro více informací se obraťte na obchodní zástupce Interaction.