Lakýrník Camp 2019

18042019 Společnost Interaction připravuje již druhý ročník vzdělávacího programu formou workshopů v kempech určeném pro lakýrníky. Přípravy jsou již v plném proudu.

INOVACE, ZÁBAVA, VZDĚLÁVÁNÍ pro lakýrníky

Společnost Interaction připravuje již druhý ročník vzdělávacího programu formou workshopů v kempech určeném pro lakýrníky. Přípravy jsou již v plném proudu.

V minulých letech se společnost Interaction rozhodla inovovat tradiční soutěž Lakýrník Cup novou akcí ve stylu pracovních workshopů – s názvem Lakýrník Camp, jehož úspěšný první ročník proběhl v roce 2017. Cílem této inovace je zapojení ještě většího počtu účastníků (lakýrníků) do akce s využitím prostorného prostředí, které umožňuje komplexní předvedení nového produktového portfolia a školení, s následnou výměnou zkušeností v pohodové atmosféře kempů.

Akce se bude konat vždy v pátek/sobotu po dobu 4 týdnů od 10. 5. do 15. 6. 2019. Akce je určená především pro zákazníky (lakýrníky) společnosti Interaction s.r.o. Akce je celorepubliková, tzn. je určená pro všechny regiony dle působnosti.

Cílem je představení nových produktů/technologií a sdílení zkušeností volnou formou. Akce se vždy zúčastní také zaměstnanci IA z technického a obchodního úseku.

Více informací u obchodních zástupců společnosti Interaction nebo na stránkách http://www.lakyrnikcup.cz/lakyrnik-camp/.